ZBULONI PAJISJET TONA PËR CITROËN NEMO-N TUAJ

 • Modeli dhe Marka

  CITROËN NEMO

 • Pajisje për modele nga viti 2006 e deri më 2019

ZGJIDHNI HAPAT PËR nemo-n tuaj

Zbuloni konfigurimin IDEAL PËR NEMO-në tuaj

Keni nevojë të konfiguroni Citroen Nemo-n tuaj? Zgjidhni modulin që i përshtatet më së miri aktiviteteve tuaja të punës, do t’ju ndihmojë të keni gjithmonë pranë një punishteje celulare dhe jo vetëm në punën tuaj do të kurseni kohë dhe para duke gjetur gjithmonë gjithçka që ju nevojitet. Ne kemi krijuar konfigurime standarde për t’ju ndihmuar të zgjidhni BAZË, KOMFORT, LUXURY si për anën e djathtë ashtu edhe për anën e majtë.Nëse nuk e gjeni atë që kërkoni, mos u shqetësoni. Kërkoni një konsultë të personalizuar, ne do të gjejmë një zgjidhje

 • 3 vite Garanci
  Në të gjitha pajisjet Tecnolam. Cilësi e certifikuar nga TÜV

 • Çmime të arsyeshme
  Cilësi superiore Tecnolam me çmimin më të ulët

Allestimento Volkswagen Crafter

*Për informacion dhe konsultë për hapat e ndryshëm, përdorni modulin më poshtë

CITROËN NEMO L1
hapi 2.513 mm

Pajisja e plotë e furgonit Citroen Nemo me një bazë rrote 2,51 m. Ai përbëhet nga rafte për valixhe, sirtarë dyshemeje dhe veshje për muret e pajisura. Pajisje të tilla si raftet e çatisë dhe raftet e shkallëve mund të montohen në çatinë e furgonit. Pajisjet Tecnolam përfshijnë gjithashtu produkte dhe aksesorë të ndryshëm.

Ne kemi përgatitur tre solucione rafte BAZE-KOMFORT-LUXURY

 • Vendosja e anës së majtë

Çdo raft është i kompletuar me kllapa fiksuese dhe dado e bulona. Raftet janë prej çeliku me qëndrueshmëri të lartë Raftet dhe sirtarët janë të pajisur me ndarëse të rregullueshme dhe dyshekë që nuk rrëshqasin. Valixhet janë të pajisura me mbajtë plastike për pjesë të vogla

Scaffalatura interna base, sinistra colore blu con 2 copri passaruota aperti e scaffalature blu con divisori e scaffalatura terminale con divisori per veicoli CITROEN NEMO VAN.

MODELI BAZE

Ky modul bazë i majtë për CITROËN NEMO VAN përfshin kapakun e hapur të harkut të rrotave dhe tre raftet e ruajtjes.

 • Përmasat 1014x996x360 mm
 • Pesha 30 kg
 • Kodi i artikullit TI-CAR 5 Kodi 210000305
Allestimento interno confort, sinistro per con copri passaruota con antina di chiusura, copri passaruota con kit ferma valigia, con scaffalatura con cassetti colore blu, scaffalature con contenitori asportabili di colore giallo e blu, con scaffalatura con divisori e scaffalatura terminale per furgoni CITROEN NEMO VAN

MODELI KOMFORT

Moduli komforti i mbetur për CITROËN NEMO VAN kemi mbulesa të harqeve të rrotave me derë mbyllëse, një raft me 3 sirtarë, një raft me ndarës, një raft me kontejnerë të lëvizshëm dhe një raft fundor me ndarës.

 • Përmasat 1014x1024x360 mm
 • Pesha 45 kg
 • Kodi i artikullit TI-CAR 5 Kodi 210000306
Allestimento luxury, sinitra con copri passaruota ad anta-basculante blu, cassettiere con cassetti, scaffalature con valigie in plastica, scaffalature con contenitori asportabili gialli per veicoli CITROEN NEMO VAN.

MODELI LUXURY

Kompleti i majtë luksoz për CITROËN NEMO VAN përfshin mbulesa të harqeve të rrotave me derë të pjerrët, 3 sirtarë, rafte të hapur me ndarës, një raft me 7 kontejnerë të lëvizshëm dhe në fund kemi një raft fundor me ndarës.

 • Përmasat 1014x1024x360 mm
 • Pesha 49 kg
 • Kodi i artikullit TI-CAR 5 Kodi 210000308
 • Vendosja në anën e djathtë

Scaffalatura interna destra comfort con copri passaruota con antina di chiusura, cassettiere con cassetti blu, scaffalature con divisori, scaffalatura con contenitori asportabili gialli e scaffalatura terminale con divisori per furgoni CITROEN NEMO VAN

MODELI KOMFORT

Moduli komfort i drejtë për CITROËN NEMO VAN me mbulesë harku rrotash me derë 2 rafte me ndarës dhe raft me kontejnerë të lëvizshëm.

 • Përmasat 507x995x360 mm
 • Pesha 16 kg
 • Kodi i artikullit TI-CAR 5 Kodi 210000307
Allestimento interno destro luxury con copri passaruota ad anta basculante, scaffalatura con cassetti, scaffalatura con vassoi aventi valigie in plastica, scaffalature con divisori, scaffalature con contenitori asportabili e scaffalatura terminale con divisori e morsa basculante per veicoli CITROEN NEMO VAN

MODELI LUXURY

Ky modul i duhur luksoz për CITROËN NEMO VAN është kompleti i: mbulesave të harkut të rrotave, kontejnerëve të lëvizshëm, rafteve me sirtarë

 • Përmasat 507x995x360 mm
 • Pesha 30 kg
 • Kodi i artikullit TI-CAR 5 Kodi 210000310

SHEMBULL I PAJISJEVE TË PLOTA PËR Nemo ne 3D

Allestimento veicoli commerciali CITROEN NEMO 2008 VAN vista centrale Allestimento composto da pianale, rivestimento e scaffaluture per interni lato: destro e sinistro
Allestimento veicoli commerciali CITROEN NEMO 2008 VAN con pianale e rivestimento,scaffalatura per veicoli commerciale costituita da copriruota con anta in alluminio, cassetti, scaffale aperto con divisori, vaschette estraibili, e terminale con divisori

PLOTËSO VESHJEN E BRËNDSHME ME PRODUKTE TË TJERA TECNOLAM

Kërkoni një konsulence falas për montimin e CITROËN NEMO-së tuaj tani

E drejta e autorit © Tecnolam 2020 | Via Flaminia 2/B 61036 Calcinelli di Colli al Metauro (PU) |
Tel. 0721 876010 | Numri i TVSH-së IT00665600417