ZBULONI PAJISJET TONA PËR Opel Combo-N TUAJ

 • Modeli dhe Marka

  OPEL COMBO

 • Pajisje për modele nga viti 2010 e deri më sot

KURSENI KOHË DHE PARA ME PAJISJET TONA

Keni nevojë të konfiguroni Opel Combo-n tuaj? Zgjidhni modulin që i përshtatet më së miri aktiviteteve tuaja të punës, pasja e një punëtorie celulare do t’ju ndihmojë shumë. Do të kurseni kohë dhe para duke gjetur gjithmonë gjithçka që ju nevojitet.

Ne kemi krijuar konfigurime standarde për t’ju ndihmuar të zgjidhni: BAZE; KOMFORT; LUXURY si për anën e djathtë ashtu edhe për të majtën. Nëse nuk e gjeni atë që po kërkoni, mos u shqetësoni. Kërkoni një konsultë të personalizuar, ne do të gjejmë një zgjidhje.

Na kontaktoni për informacion.

 • 3 Vite garanci
  Në të gjitha veshjet e brëndshme Tecnolam, cilësi e çertifikuar me TÜV

 • Çmime të arsyeshme
  Cilësi superiore Tecnolam me çmimin më të ulët

Allestimento Volkswagen Crafter

SHEMBULL I PAJISJEVE TË PLOTA PËR OPEL COMBO ne 3D

Allestimento veicoli commerciali, lato sinistro OPEL COMBO composto da pianale per furgone in multistratto fenolico e rivestimento interno per furgoni, con moduli: copriruote con ante basculanti, cassettiere con cassetti blu, valigie con divisori asportabili, valigie in metallo estraibili, Vaschette a bocca di lupo, scaffali aperti con divisori ed scaffalatura terminale
Allestimento veicoli commerciali OPEL COMBO vista centrale Allestimento composto da pianale, rivestimento e scaffaluture per interni lato: destro e sinistro
Allestimento veicoli commerciali OPEL COMBO con pianale e rivestimento,scaffalatura per veicoli commerciale costituita da copriruota con anta in alluminio, cassetti, scaffale aperto con divisori, vaschette estraibili, e terminale con divisori

Opel Combo M
hapi 2.785 mm

Organizimi i plotë i furgonit Opel Combo me një bazë rrote prej 2,75 m. Ai përbëhet nga raftet, kutitë, sirtarët, dyshemeja dhe mbulesat për muret e pajisura. Pajisje të tilla si raftet e çatisë dhe raftet e shkallëve mund të montohen në çatinë e furgonit. Pajisjet Tecnolam përfshijnë gjithashtu produkte dhe aksesorë të ndryshëm.

 • Vendosja e anës së majtë

Çdo raft është i kompletuar me kllapa fiksuese dhe dado e bulona. Raftet janë bërë prej çeliku me rezistencë të lartë. Raftet dhe sirtarët janë të pajisur me ndarëse të rregullueshme dhe dyshekë që nuk rrëshqasin.

Scaffalatura interna base, sinistra colore blu con 2 copri passaruota aperti e scaffalature blu con divisori e scaffalatura terminale con divisori per veicoli OPEL COMBO CARGO M.

MODELI BAZE

Raftet bazë që ne kemi projektuar për anën e majtë të Opel Combo M tuaj janë të pajisura me rafte me ndarës.

 • Përmasat 1268x1208x360 mm
 • Pesha 32 kg
 • Kodi i artikullit TI-CAR 5 Kodi 210000020
Allestimento interno confort, sinistro per con copri passaruota con antina di chiusura, copri passaruota con kit ferma valigia, con scaffalatura con cassetti colore blu, scaffalature con contenitori asportabili di colore giallo e blu, con scaffalatura con divisori e scaffalatura terminale per furgoni OPEL COMBO CARGO M.

MODELI KOMFORT

Rafti COMFORT që kemi projektuar për anën e majtë të Opel Combo M tuaj është i plotë. Përfshin mbulesat e harqeve me derë alumini, 2 mbajtëse valixhesh me kuti metalike, sirtarë, rafte me ndarës dhe tabaka. Ideale për elektricistët ose hidraulikët që duhet të mbajnë pajisje, vida, pjesë këmbimi dhe pajisje të ndryshme.

 • Përmasat 1268x1208x360 mm
 • Pesha 56 kg
 • Kodi i artikullit TI-CAR 5 Kodi 210000017
Allestimento luxury, sinistra con copri passaruota ad anta-basculante blu, cassettiere con cassetti blu, scaffalature con valigie in plastica trasparenti, scaffalature con contenitori asportabili gialli per veicoli OPEL COMBO CARGO M.

MODELI LUXURY

Raftet LUXURY janë një top i gamës që ne kemi projektuar për versionin e majtë të Opel Combo M. Mbulesa e harkut të rrotave me derë alumini, një komodë me 2 sirtarë dhe 2 kuti plastike praktike.

 • Përmasat 1268x1208x360 mm
 • Pesha 54 kg
 • Kodi i artikullit TI-CAR 5 Kodi 210000021
 • Vendosja në anën e djathtë

 • Ana e djathtë e hapësirës së ngarkesës COMBO është më e shkurtër sepse përmban derën anësore. Pra, është e dobishme në këtë hapësirë ​​të keni rafte për të shfrytëzuar maksimalisht automjetin tuaj. Ndërsa për modelet e tjera kemi përgatitur zgjidhje: BAZË-KOMFORT-LUKSOZ. Ju kujtojmë se formularët janë plotësisht të personalizueshëm duke plotësuar Formularin në faqe.

Scaffalatura interna destra base con copri passaruota aperto, scaffalature con divisori e terminale con divisori per furgoni OPEL COMBO CARGO M.

MODELI BAZE

Moduli i thjeshtë me rafte vetëm për pajisjet e thjeshta Opel Combo M në anën e djathtë

 • Përmasat 1014x996x360 mm
 • Pesha 23 kg
 • Kodi i artikullit TI-CAR 5 Kodi 210000022
Scaffalatura interna destra comfort con copri passaruota con antina di chiusura, cassettiere con cassetti blu, scaffalature con divisori, scaffalatura con contenitori asportabili gialli e scaffalatura terminale con divisori per furgoni OPEL COMBO CARGO M.

MODELI KOMFORT

Pajisje me rafte të hapur dhe kontejnerë të lëvizshëm, për anën e djathtë të Opel Combo M.

 • Përmasat 1014x996x360 mm
 • Pesha 24 kg
 • Kodi i artikullit TI-CAR 5 Kodi 210000018
Allestimento interno destro luxury con copri passaruota ad anta basculante, scaffalatura con cassetti, scaffalatura con vassoi aventi valigie in plastica, scaffalature con divisori, scaffalature con contenitori asportabili e scaffalatura terminale con divisori per veicoli OPEL COMBO CARGO M.

MODELI LUXURY

Rafti majtas i përbërë nga mbulesa harku rrotash me derë, dy sirtarë, tabaka të larta dhe raftet fundore. Për Opel Combo M tuaj.

 • Përmasat 1014x996x360 mm
 • Pesha 35 kg
 • Kodi i artikullit TI-CAR 5 Kodi 210000019

Opel Combo XL
hapi 2.975 mm

Organizimi i plotë i furgonit Opel Combo XL me një bazë rrote prej 2,75 m. Ai përbëhet nga raftet, kutitë, sirtarët, dyshemeja dhe mbulesat për muret e pajisura. Pajisje të tilla si raftet e çatisë dhe raftet e shkallëve mund të montohen në çatinë e furgonit. Pajisjet Tecnolam përfshijnë gjithashtu produkte dhe aksesorë të ndryshëm.

Ne kemi përgatitur tre solucione rafte BAZE – KOMFORT – LUKSOZ

 • Vendosja e anës së majtë

Çdo raft është i kompletuar me kllapa fiksuese dhe dado e bulona. Raftet janë bërë prej çeliku me rezistencë të lartë. Raftet dhe sirtarët janë të pajisur me ndarëse të rregullueshme dhe dyshekë që nuk rrëshqasin.

Scaffalatura interna base, sinistra colore blu con 2 copri passaruota aperti e scaffalature blu con divisori e scaffalatura terminale con divisori per veicoli OPEL COMBO CARGO XL.

MODELI BAZE

Raftet bazë që kemi projektuar për instalimin në të majtë të Opel Combo XL tuaj janë të pajisura me rafte me ndarës.

 • Përmasat 1521x1066x360 mm
 • Pesha 36 kg
 • Kodi i artikullit TI-CAR 5 Kodi 210000025
Allestimento interno confort, sinistro per con copri passaruota con antina di chiusura, copri passaruota con kit ferma valigia, con scaffalatura con cassetti colore blu, scaffalature con contenitori asportabili di colore giallo e blu, con scaffalatura con divisori e scaffalatura terminale per furgoni OPEL COMBO CARGO XL.

MODELI KOMFORT

Moduli për anën e majtë të Opel Combo XL Comfort përbëhet nga një mbulesë e hapur e harkut të rrotave me çantë të ndalimit të valixheve, raftet me ndarës dhe tabaka ruajtëse të lëvizshme.

 • Përmasat 1521x1066x360 mm
 • Pesha 51 kg
 • Kodi i artikullit TI-CAR 5 Kodi 210000026
Allestimento luxury, sinistra con copri passaruota ad anta-basculante blu, cassettiere con cassetti blu, scaffalature con valigie in plastica trasparenti, scaffalature con contenitori asportabili gialli per veicoli OPEL COMBO CARGO XL.

MODELI LUXURY

Moduli i plotë për anën e majtë Opel Combo XL me mbulesa të harqeve të rrotave blu me përplasje, njësi sirtarësh blu, rafte me kuti plastike transparente.

 • Përmasat 1521x1066x360 mm
 • Pesha 66 kg
 • Kodi i artikullit TI-CAR 5 Kodi 210000028
 • Vendosja në anën e djathtë

Scaffalatura interna destra base con copri passaruota aperto, scaffalature con divisori e terminale con divisori per furgoni OPEL COMBO CARGO XL.

MODELI BAZE

Moduli i thjeshtë me rafte vetëm me ndarëse të lëvizshme për anën e djathtë të Opel combo XL tuaj

 • Masa 1014x1066x360 mm
 • Pesha 25 kg
 • Kodi i artikullit TI-CAR 5 Kodi 210000030
Scaffalatura interna destra comfort con copri passaruota con antina di chiusura, cassettiere con cassetti blu, scaffalature con divisori, scaffalatura con contenitori asportabili gialli e scaffalatura terminale con divisori per furgoni OPEL COMBO CARGO XL.

MODELI KOMFORT

Prerje harku i hapur i rrotave, raft me sirtarë 2 rafte të hapur. modul i pajtueshëm me Opel Combo XL.

 • Masa 1014x1066x360 mm
 • Pesha 38 kg
 • Kodi i artikullit TI-CAR 5 Kodi 210000029
Allestimento interno destro luxury con copri passaruota ad anta basculante, scaffalatura con cassetti, scaffalatura con vassoi aventi valigie in plastica, scaffalature con divisori, scaffalature con contenitori asportabili e scaffalatura terminale con divisori per veicoli OPEL COMBO CARGO XL.

MODELI LUXURY

Raftet djathtas për Opel Combo XL i përbërë nga artikujt e mëposhtëm: mbulesa harku të rrotave me dyer me rrotullim, njësi sirtarësh, tabaka të lëvizshme dhe raftet fundore

 • Masa 1014x1066x360 mm
 • Pesha 39 kg
 • Kodi i artikullit TI-CAR 5 Kodi 210000027

PLOTËSOJENI VESHJEN E BRENDËSHME ME PRODUKTET E TJERA TECNOLAM

Kërkoni një konsulence falas tani për përgatitjen e Opel Combo tuaj

E drejta e autorit © Tecnolam 2020 | Via Flaminia 2/B 61036 Calcinelli di Colli al Metauro (PU) |
Tel. 0721 876010 | Numri i TVSH-së IT00665600417