ZBULONI PAJISJET TONA PËR Dacia dokker-n tuaj

 • Modeli dhe Marka

  DACIA DOKKER

 • Pajisje për modele nga viti 2012 e deri më sot

ZBULONI RAFTET PËR DOKKER-n tuaj

Pajisjet Tecnolam të Dacia Dokker kanë dimensione të ndryshme në varësi të bazës së rrotave të furgonit. Zgjidhni konfigurimin e duhur bazuar në ritmin e Dokker-it tuaj. Instalimet e Tecnolam janë gjithashtu të disponueshme për hapa të tjerë. Na kontaktoni për informacion.

 • 3 vite Garanci
  Në të gjitha pajisjet Tecnolam. Cilësi e certifikuar nga TÜV

 • Çmime të arsyeshme
  Cilësi superiore Tecnolam me çmimin më të ulët

Allestimento Volkswagen Crafter

*Për informacione dhe konsultë për hapat e ndryshëm, përdorni modulin më poshtë

Dacia Dokker L1
hapi 2.810 mm

Kompleti i kompletuar i furgonit Dacia Dokker me bazë rrotash 2,7 m. Ai përbëhet nga raftet, kutitë, sirtarët, dyshemeja dhe mbulesat për muret e pajisura. Pajisje të tilla si raftet e çatisë dhe raftet e shkallëve mund të montohen në çatinë e furgonit. Organizimet e Tecnolam përfshijnë gjithashtu disa produkte dhe aksesoret.

Ne kemi përgatitur tre solucione rafte BAZE-KOMFORT-LUXURY

 • Vendosja e anës së majtë

Çdo raft është i kompletuar me kllapa fiksuese dhe dado e bulona. Raftet janë prej çeliku me qëndrueshmëri të lartë Raftet dhe sirtarët janë të pajisur me ndarëse të rregullueshme dhe dyshekë që nuk rrëshqasin. Valixhet janë të pajisura me kuti plastike për pjesë të vogla.

Scaffalatura interna base, sinistra colore blu con 2 copri passaruota aperti e scaffalature blu con divisori e scaffalatura terminale con divisori per veicoli DACIA DOKKER 2014 VAN

MODELI BAZE

Pajisjet bazë të majta për Dacia Dokker L1 që përbëhen nga kapak i hapur i harkut të rrotave, dy rafte me ndarës të lëvizshëm dhe raft fundor.

 • Përmasat 1268x986x360 mm
 • Pesha 32 kg
 • Kodi i artikullit TI-CAR 5 Kodi 210000161
Allestimento interno confort, sinistro per con copri passaruota con antina di chiusura, copri passaruota con kit ferma valigia, con scaffalatura con cassetti colore blu, scaffalature con contenitori asportabili di colore giallo e blu, con scaffalatura con divisori e scaffalatura terminale per furgoni DACIA DOKKER 2014 VAN

MODELI KOMFORT

Pajisje komforti në të majtë për Dacia Dokker L1 e përbërë nga mbulesa e harkut të rrotave me derë mbyllëse, sirtarë dhe raft me kontejnerë të verdhë.

 • Përmasat 1268x1045x360 mm
 • Pesha 54 kg
 • Kodi i artikullit TI-CAR 5 Kodi 210000164
Allestimento luxury, sinistra con copri passaruota ad anta-basculante blu, cassettiere con cassetti blu, scaffalature con valigie in plastica trasparenti, scaffalature con contenitori asportabili gialli per veicoli DACIA DOKKER 2014 VAN

MODELI LUXURY

Komplet luksoz i majtë për Dacia Dokker L1 i përbërë nga mbulesa e harkut të rrotave me derë të pjerrët, sirtarë dhe raft me kontejnerë të verdhë.

 • Përmasat 1268x986x360 mm
 • Pesha 59 kg
 • Kodi i artikullit TI-CAR 5 Kodi 210000165
 • Vendosja në anën e djathtë

Scaffalatura interna destra base con copri passaruota aperto, scaffalature con divisori e terminale con divisori per furgoni DACIA DOKKER 2014 VAN

MODELI BAZE

Moduli i bazës së djathtë për Dacia Dokker-in tuaj me një mbulesë harku të rrotave me 2 rafte dhe raft fundor me ndarës.

 • Përmasat 760x955x360 mm
 • Pesha 21 kg
 • Kodi i artikullit TI-CAR 5 Kodi 210000163
Scaffalatura interna destra comfort con copri passaruota con antina di chiusura, cassettiere con cassetti blu, scaffalature con divisori, scaffalatura con contenitori asportabili gialli e scaffalatura terminale con divisori per furgoni DACIA DOKKER 2014 VAN

MODELI KOMFORT

Konfigurimi i duhur komod për shtëpinë tuaj Dokker që përbëhet nga një mbulesë rrote me derë alumini, një komodë me 2 sirtarë, një raft me 3 ndarëse dhe në fund një raft me tabaka të larta.

 • Përmasat 760x1005x360 mm
 • Pesha 34 kg
 • Kodi i artikullit TI-CAR 5 Kodi 210000162
Allestimento interno destro luxury con copri passaruota ad anta basculante, scaffalatura con cassetti, scaffalatura con vassoi aventi valigie in plastica, scaffalature con divisori, scaffalature con contenitori asportabili e scaffalatura terminale con divisori per veicoli DACIA DOKKER 2014 VAN

MODELI LUXURY

Komponim luksoz i majtë për shtëpinë tuaj Dokker që përbëhet nga një mbulesë rrote me derë të pjerrët, një komodë me 2 sirtarë, një raft me 3 ndarëse dhe në fund një raft me tabaka të larta.

 • Përmasat 760x1005x360 mm
 • Pesha 33 kg
 • Kodi i artikullit TI-CAR 5 Kodi 210000166

SHEMBULL VESHJE TË BRENDËSHME TË PLOTË PËR DACIA DOKKER Ne 3D

Allestimento veicoli commerciali, lato sinistro DACIA DOKKER VAN composto da pianale per furgone in multistratto fenolico e rivestimento interno per furgoni, con moduli: copriruote con ante basculanti, cassettiere con cassetti blu, valigie con divisori asportabili, valigie in metallo estraibili, Vaschette a bocca di lupo, scaffali aperti con divisori ed scaffalatura terminale
Allestimento veicoli commerciali DACIA DOKKER VAN vista centrale Allestimento composto da pianale, rivestimento e scaffaluture per interni lato: destro e sinistro
Allestimento veicoli commerciali DACIA DOKKER VAN con pianale e rivestimento,scaffalatura per veicoli commerciale costituita da copriruota con anta in alluminio, cassetti, scaffale aperto con divisori, vaschette estraibili, e terminale con divisori

PLOTËSOJENI VESHJEN E BRENDËSHME ME PRODUKTET E TJERA TECNOLAM

Kërkoni një konsulence falas tani për konfigurimin e Dokker-it tuaj

E drejta e autorit © Tecnolam 2020 | Via Flaminia 2/B 61036 Calcinelli di Colli al Metauro (PU) |
Tel. 0721 876010 | Numri i TVSH-së IT00665600417