ZBULONI PAJISJET TONA PËR NISSAN NV 200 tuaj

 • Modeli dhe Marka

  NISSAN NV 200

 • Pajisje për modele nga viti 2010 e deri më sot

ZBULONI RAFTET PËR NV200 tuaj

Rafte per nissan nv 200

Zgjidhni veshjen ideale për Nissan Nv 200 tuaj, një furgon i vogël me një kapacitet të jashtëzakonshëm ngarkese 4,2 m³. Zgjidhjet tona të veshjeve për të përfituar sa më shumë nga automjeti juaj Ka kaq shumë dhe të përshtatshme për çdo mjedis biznesi

Ne kemi përgatitur disa konfigurime Baze-Komfort-Luxury

 • 3 vite Garanci
  Në të gjitha pajisjet Tecnolam. Cilësi e certifikuar nga TÜV

 • Çmime të arsyeshme
  Cilësi superiore Tecnolam me çmimin më të ulët

nv 200 nissan allestimenti tecnolam

*Për informacione dhe konsultë për hapat e ndryshëm, përdorni modulin më poshtë

Nissan Nv 200 L1
hapi 2.725 mm

Organizimi i plotë i furgonit Nissan Nv 200 me një bazë rrote 2,72 m. përbëhet nga raftet, rafti për dyshemenë, mbulesat për muret. Pajisje të tilla si raftet e çatisë dhe raftet e shkallëve mund të montohen në çatinë e furgonit. Pajisjet Tecnolam përfshijnë gjithashtu aksesorë të ndryshëm, të tillë si kapëset, shiritin e ndalimit të ngarkesës, rezervuarët e ujit

Ne kemi përgatitur disa konfigurime Baze-Komfort-Luxury. Zgjidhjet që kemi përgatitur për të thjeshtuar zgjedhjen e konfigurimit tuaj,

 • Vendosja e anës së majtë

Çdo raft është i kompletuar me kllapa fiksuese dhe dado e bulona. Raftet janë prej çeliku me qëndrueshmëri të lartë Raftet dhe sirtarët janë të pajisur me ndarëse të rregullueshme dhe dyshekë që nuk rrëshqasin. Valixhet janë të pajisura me kuti plastike për pjesë të vogla.

Scaffalatura interna base, sinistra colore blu con 2 copri passaruota aperti e scaffalature blu con divisori e scaffalatura terminale con divisori per veicoli Nissan Nv-200 2009

MODELI BAZE

Një modul bazë praktik dhe ekonomik në anën e majtë për NV 200 me mbulesa të hapura të harkut të rrotave, raftet me ndarës.

 • Përmasat 1268 x 1046 x 360 mm
 • Pesha 35 kg
 • Kodi i artikullit TI-CAR 5 Kodi 210001123
Allestimento interno confort, sinistro per con copri passaruota con antina di chiusura, copri passaruota con kit ferma valigia, con scaffalatura con cassetti colore blu, scaffalature con contenitori asportabili di colore giallo e blu, con scaffalatura con divisori e scaffalatura terminale per furgoni Nissan Nv-200 2009

MODELI KOMFORT

Ky modul COMFORT është një mënyrë e ndërmjetme për konfigurimin në të majtë të NV 200 tuaj. Ka një mbulesë harku të rrotave me derë mbyllëse dhe një komodë me 4 sirtarë 2 rafte 500 mm me ndarës të lëvizshëm dhe një raft me të lëvizshëm tabaka

 • Përmasat 1268 x 1046 x 360 mm
 • Pesha 62 kg
 • Kodi i artikullit TI-CAR 5 Kodi 210001126
allestimento luxury sinistro formato da copripassaruota con anta basculante blu 5 cassetti 2 valigie in plastica e una scaffalatura con vaschette.

MODELI LUXURY

Majtas konfigurim luksoz i NV 200 tuaj me mbulesë harku të rrotave me derë të pjerrët Njësi sirtarësh me sirtarë dhe kuti plastike të lëvizshme, rafte me ndarës dhe nëntë enë plastike të lëvizshme.

 • Përmasat 1268 x 1046 x 360 mm
 • Pesha 77 kg
 • Kodi i artikullit TI-CAR 5 Kodi 210001125
 • Vendosja në anën e djathtë
Scaffalatura interna destra base con copri passaruota aperto, scaffalature con divisori e terminale con divisori per furgoni Nissan Nv-200 2009

MODELI BAZE

Pajisjet bazë ana e djathtë për Nissan Nv 200 Mbulesa e harkut të hapur të rrotave dhe tre rafte me ndarës

 • Madhësia 760x1105x360 mm
 • Pesha 24 kg
 • Kodi i artikullit TI-CAR 5 Kodi 210001128
Scaffalatura interna destra comfort con copri passaruota con antina di chiusura, cassettiere con cassetti blu, scaffalature con divisori, scaffalatura con contenitori asportabili gialli e scaffalatura terminale con divisori per furgoni Nissan Nv-200 2009

MODELI KOMFORT

Pajisje komforti në anën e djathtë për Nissan Nv 200 me mbulesë harku të rrotave me derë, raft me 4 sirtarë h = 20cm, 4 kuti blu të lëvizshme dhe rafte fundore.

 • Madhësia 760x1105x360 mm
 • Pesha 39 kg
 • Kodi i artikullit TI-CAR 5 Kodi 210001127
 Allestimento interno destro luxury con copri passaruota ad anta basculante, scaffalatura con cassetti, scaffalatura con vassoi aventi valigie in plastica, scaffalature con divisori, scaffalature con contenitori asportabili e scaffalatura terminale con divisori per veicoli Nissan Nv-200 2009

MODELI LUXURY

Komponim luksoz në anën e djathtë për Nissan Nv 200 i përbërë nga: Mbulesa e mbyllur e harkut të rrotave me komodë dere të pjerrët me 4 sirtarë, kontejnerë të verdhë të lëvizshëm dhe raftet fundore.

 • Madhësia 760x1105x360 mm
 • Pesha 41 kg
 • Kodi i artikullit TI-CAR 5 Kodi 210001124

SHEMBULL VESHJE TË BRENDËSHME TË PLOTË PËR NISSAN NV 200 Ne 3D

Allestimento veicoli commerciali, lato sinistro NISSAN NV200 VAN composto da pianale per furgone in multistratto fenolico e rivestimento interno per furgoni, con moduli: copriruote con ante basculanti, cassettiere con cassetti blu, valigie con divisori asportabili, valigie in metallo estraibili, Vaschette a bocca di lupo, scaffali aperti con divisori ed scaffalatura terminale
Allestimento veicoli commerciali NISSAN NV200 VAN vista centrale Allestimento composto da pianale, rivestimento e scaffaluture per interni lato: destro e sinistro
Allestimento veicoli commerciali NISSAN NV200 VAN con pianale e rivestimento,scaffalatura per veicoli commerciale costituita da copriruota con anta in alluminio, cassetti, scaffale aperto con divisori, vaschette estraibili, e terminale con divisori

PLOTËSOJENI VESHJEN E BRENDËSHME ME PRODUKTET E TJERA TECNOLAM

PLOTËSONI FORMULARI MË POSHTË DHE PËR DISA ORË DO TË MERRNI NJË Konsulence FALAS DHE NJË PARAQITJE 3D PA ASNJË KOSTo PËR NV TUAJ 200

E drejta e autorit © Tecnolam 2020 | Via Flaminia 2/B 61036 Calcinelli di Colli al Metauro (PU) |
Tel. 0721 876010 | Numri i TVSH-së IT00665600417