ZBULONI PAJISJET TONA PËR PEUGEOT BIPPER-in tuaj

 • Modeli dhe Marka

  PEUGEOT BIPPER

 • Pajisje për modele nga viti 2013 e deri më sot

ZGJIDHNI HAPAT PËR BIPPER-in tuaj

A KENI NEVOJË PËR PAJISJE FUNKSIONALE PËR BIPPER-IN TUAJ?

Zbuloni zgjidhjet që propozon Tecnolam për montimin e Peugeot Bipper tuaj. Pajisje të disponueshme për të gjitha bazat e rrotave DHE gjatësitë, nëse nuk gjeni zgjidhjen e duhur të përshtatjes në formularët e mëposhtëm, kërkoni menjëherë një ofertë të personalizuar për bipper tuaj. Porosit dhe konfigurimi juaj do të mbërrijë direkt në shtëpinë tuaj brenda disa ditësh.

Çdo rafte është i kompletuar me kllapa fiksuese ,dado dhe bulona. Raftet dhe sirtarët janë të pajisur me ndarëse të rregullueshme dhe tapetë që nuk rrëshqasin. Kuti të pajisura me vasketa plastike për pjesë të vogla. Nëse keni hapa të tjerë, kërkoni një konsulencë falas.

 • 3 Vite garanci
  Në të gjitha veshjet e brëndshme Tecnolam, cilësi e çertifikuar me TÜV

 • Çmime të arsyeshme
  Cilësi superiore Tecnolam me çmimin më të ulët

Allestimento Volkswagen bipper

Peugeot Bipper  L1
hapi 3.250 mm

Një nga furgonët më të shitur në Itali sigurisht që shquhet për kapacitetin e ngarkesës dhe shpejtësinë në përdorim. Zgjedhja e një rafti Tecnolam do t’ju ndihmojë shumë në punën tuaj të përditshme. Rendi dhe pastërtia e furgonit tuaj nuk do të jenë më tabu.

Produktet që Tecnolam ju ofron për të konfiguruar më së miri Bipper janë shumë rafte, njësi sirtarësh, aksesorë, rampa ngarkimi, mure dhe platforma. Më poshtë kemi përgatitur zgjidhje modulesh tashmë të vendosura gati për t’u pozicionuar në një mënyrë të thjeshtë dhe autonome brenda Bipper tuaj.

 • Vendosja e anës së majtë

Pjesa anësore e derës së furgonit është më e shkurtra, prandaj zgjidhjet tona ju lejojnë ta përdorni plotësisht, duke ju bërë edhe më shumë hapësirë ​​pune. Zgjidhni konfigurimin BAZE-KOMFORT-LUKSOZ Transport i shpejtë dhe i sigurt në të gjithë Italinë

MODELI BAZE

konfigurimin bazë për Bipper-in tuaj që përbëhet nga një mbulesë e hapur e harkut të rrotave dhe tre rafte me ndarës.

 • Përmasat e raftit 1014x1030x360 mm
 • Pesha 35 kg
 • Kodi i artikullit TI-CAR 5 Kodi 210001623

MODELI KOMFORT

Pajisjet e majta të komoditetit për Bipper-in tuaj: mbulesë rrote me derë, 2 sirtarë 24 cm të larta, 2 rafte me ndarës dhe 6 vasketa të verdhë të lëvizshme.

 • Përmasat e raftit 1014x1030x360 mm
 • Pesha 52 kg
 • Kodi i artikullit TI-CAR 5 Kodi 210001621

MODELI LUKSOZ

Pajisni Bipper-in tuaj me më të mirat nga më të mirat: modul luksoz majtas me mbulesë rrote me derë, komodë me tre sirtarë, 3 valixhe të lëvizshme dhe një raft fundor me ndarës.

 • Përmasat e raftit 1014x1030x360 mm
 • Pesha 64 kg
 • Kodi i artikullit TI-CAR 5 Kodi 210001622
 • icona allestimento lato destro furgone
  Vendosja në anën e djathtë

MODELI BAZE

Raftet bazë në anën e djathtë për Bipper me 2 rafte dhe një mbulesë rrote.

 • Përmasat e raftit 507x13030x260 mm
 • Pesha 24 kg
 • Kodi i artikullit TI-CAR 5 Kodi 210001618

MODELI LUKSOZ

Në anën e djathtë Komfort komod për biperin tuaj që përmban mbulesë rrote me derë, valixhe të lëvizshme, raft me ndarës 24 cm të lartë.

 • Përmasat e raftit 507x13030x260 mm
 • Pesha 24 kg
 • Kodi i artikullit TI-CAR 5 Kodi 210001620

SHEMBULL I konfigurimit të plotë për BIPPER-IN TUAJ NE 3D

Allestimento veicoli commerciali, lato sinistro PEUGEOT PARTNER 2018 composto da pianale per furgone in multistratto fenolico e rivestimento interno per furgoni, con moduli: copriruote con ante basculanti, cassettiere con cassetti blu, valigie con divisori asportabili, valigie in metallo estraibili, Vaschette a bocca di lupo, scaffali aperti con divisori ed scaffalatura terminale
Allestimento veicoli commerciali PEUGEOT PARTNER 2018 vista centrale Allestimento composto da pianale, rivestimento e scaffaluture per interni lato: destro e sinistro
Allestimento veicoli commerciali PEUGEOT PARTNER 2018 con pianale e rivestimento,scaffalatura per veicoli commerciale costituita da copriruota con anta in alluminio, cassetti, scaffale aperto con divisori, vaschette estraibili, e terminale con divisori

PLOTËSOJENI VESHJEN E BRENDËSHME ME PRODUKTET E TJERA TECNOLAM

Kërkoni një KONSULENCE falas për montimin e Peugeot Bipper tuaj tani

E drejta e autorit © Tecnolam 2020 | Via Flaminia 2/B 61036 Calcinelli di Colli al Metauro (PU) |
Tel. 0721 876010 | Numri i TVSH-së IT00665600417